У прокуратурі прозвітували, що було зроблено для дотримання прав ув’язнених

Упродовж 2022 року органами прокуратури Черкаської області забезпечили належний нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації.

На належному рівні забезпечено прокурорський нагляд з питань конвоювання спецконтингенту конвойними підрозділами та нарядами органів Національної поліції в області.

Випадків незаконного утримання осіб в установах попереднього ув’язнення упродовж минулого року не допущено.

За принципової позиції прокурорів зменшено кількість невиконаних постанов суду про застосування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та кількість осіб, які ухилились від виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Зменшено кількість вчинених кримінальних правопорушень засудженими у місцях позбавлення волі та попереднього ув’язнення, а також не допущено жодного самогубства.

Упродовж минулого року працівники органів прокуратури області забезпечили участь у судовому розгляді 1226 судових справ, пов’язаних з виконанням вироків.

Не припиняється робота із запобігання незаконній доставці в установи ДКВС області заборонених предметів працівниками цих установ. На цей час у судах на розгляді перебувають 4 кримінальних провадження вказаної категорії.

Крім того, минулого року викрито двох ув’язнених, які з використанням злочинного впливу збували у місця несвободи наркотичні засоби. Стосовно вказаних осіб скеровано до суду обвинувальні акти.

Робота у цьому напрямку триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.