У пожежно-рятувальних частинах Черкащини розпочали проводити технічний контроль транспорту

Надійна та справна автомобільна техніка в пожежно-рятувальній частині – це не лише запорука безпеки руху на дорозі, а й своєчасне та ефективне реагування підрозділу на місці надзвичайної події.

Тому до питання підтримання високого технічного стану автомобільної техніки, водії підрозділів Управління ДСНС підходять з підвищеною відповідальністю.

З метою перевірки технічного стану пожежно-рятувальної техніки в оперативно-рятувальних підрозділах області, співробітники служби безпеки дорожнього руху Управління розпочали обов’язковий технічний контроль усіх транспортних засобів.

Перший етап обов’язкового технічного контролю транспортних засобів проводиться у два етапи. Перший – перевірка знань правил дорожнього руху водіїв рятувальних підрозділів. Другий стосується безпосередньо контролю за технікою, її візуальний огляд, а також використання для аналізу стану техніки спеціальних приладів технічного контролю.

За результатами проведених перевірок, у випадку необхідності, буде проведено ремонт. Після чого буде ще один етап контролю.

За результатами технічного контролю буде проаналізовано рівень підготовки як водіїв так і техніки, що знаходиться у бойовому розрахунку підрозділів, інформують в обласному управлінні ДСНС України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *