У початковій школі зможуть створювати з’єднані класи

школяріЗ’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи відтепер можуть створюватись у будь-якій початковій школі, а не лише у філії опорного закладу.

Відповідне положення про з’єднаний клас приведено Міністерством освіти і науки у відповідність до закону «Про повну загальну середню освіту», інформує osvita.ua.

Клас-комплект може об’єднувати учнів різних років навчання (класів), у тому числі осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають початкову освіту відповідно до освітньої програми, яка враховує особливості організації навчання таких учнів.

Класи-комплекти можуть бути створені у зв’язку з демографічною ситуацією, коли один або декілька класів у початковій школі не можуть бути створені (навіть з мінімальною наповнюваністю 5 учнів).

При цьому гранична наповнюваність класів-комплектів становить не менше 5 та не більше 12 осіб. Рішення про це ухвалює школа.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що в Україні в 2020/21 навчальному році було створено 1 458 класів-комплектів, із них у сільській місцевості – 1 014.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.