У підрозділах міграційної служби Черкащини знову можна оформити біометричну документи

біометричі документи паспортУ всіх підрозділах Управління ДМС у Черкаській області можливо оформити біометричні документи. З необхідною інформацією про отримання адміністративних послуг можна ознайомитися у підрозділах міграційної служби Черкащини, на офіційному сайті Державної міграційної служби України https://dmsu.gov.ua/ або за телефоном «гарячої» лінії установи – (0472) 54 09 60.

Оплатити послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у будь-якому банку (реквізити для оплати послуг можливо отримати за допомогою електронного сервісу «Платіжні реквізити» на сайті ДМС), безпосередньо у підрозділі ДМС за наявності термінала самообслуговування або ж онлайн на офіційному сайті ДМС за допомогою електронного сервісу «Онлайн-оплата послуг» → https://dmsu.gov.ua/services/epayment.html

Для цього необхідно обрати назву підрозділу, в якому плануєте оформлювати документ, та перевірити заповнену інформацію. Невірно введені дані можуть стати підставою для відмови в прийнятті квитанції та наданні послуги.

Після здійснення онлайн-оплати обов’язково збережіть оплачену квитанцію, роздрукуйте її та разом з іншими необхідними документами для отримання послуги надайте територіальному підрозділу Державної міграційної служби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.