У нашій області збільшується захворюваність коронавірусом серед дітей

коронавірусЩодня в області виявляють у середньому тисячу нових випадків зараження на ковід. Про це у ході брифінгу в ОДА повідомила заступниця очільника області Лариса Кошова. Вона додала, що з кожним тижнем зростає саме кількість госпіталізацій серед дітей.

Нинішній штам вірусу більш заразний для населення, втім має легший перебіг. Зокрема і завдяки вакцинації. Приймають на лікування ковід-хворих в 11 закладах охорони здоров’я. Тут розгорнуті 1980 ліжок. Нині завантаженість ліжок становить 30,8%, а минулого тижня цей показник становив 23%.

– З 1 лютого приймає хворих на ковід дитяча обласна лікарня, – відзначила посадовиця. – Тут розгорнули ліжка для госпіталізації хворих на ковід дітей.

– Єдиним надійним захистом є вакцинація, – наголосила вона. – Натепер в області завершили вакцинацію майже пів мільйона осіб. Отримали щеплення проти ковіду 6 405 дітей старше 12 років. Їх імунізують Pfizer’ом. Якщо батьки хочуть імунізувати дітей, то якщо йдуть, приміром, у центр вакцинації, повинні мати при собі свідоцтво про народження дитини. Для дітей від 14 до 17 – ідентифікаційний код чи паспорт. Водночас, уже з 14 років дитина може сама вирішувати, чи хоче вакцинуватися.

Також вона закликала батьків приділити увагу навчанню своїх дітей елементарним правилам гігієни: мити руки з милом не менше 20 секунд, правильно чхати та кашляти, дотримуватися дистанції. І, найголовніше, при перших ознаках захворювання – лишатися вдома.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *