У нашій області збільшується кількість хворих коронавірусом

????????????????????????????????????

Упродовж 7 місяців цього року в області виявили понад 49 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом на Черкащині є тенденція до збільшення кількості ковід-інфікованих.

На цьому у ході брифінгу в ОВА наголосив начальник Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Володимир Папач.

Упродовж 7 місяців 2022 року зареєстрували на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Померли 446 осіб, що майже удвічі менше аналогічного періоду 2021 року. Серед летальних випадків більшість не вакциновані люди.

Між тим, карантинні заходи проти COVID-19 дійсні до 31 серпня 2022 року. Щоправда з вересня епідеміологи прогнозують більш інтенсивнішу хвилю захворювання на ковід.

– У порівнянні з попереднім тижнем показник захворюваності зріс на майже 74%. Значною мірою на розвиток епідемічного процесу впливатиме рівень подальшої вакцинації та дотримання протиепідемічних заходів. Крім того, визначальним є й перебування на території області внутрішньо переміщених осіб, початок роботи закладів освіти тощо. Також розвиток наступної хвилі COVID-19 у ІІ півріччі буде залежати від можливої появи нових штамів коронавірусу.

Натепер в Україні циркулюють штами коронавірусу: Дельта, Омікрон ВА.1, ВА.2. Зареєстровано новий різновид штаму коронавірусу «Омікрон» підтип ВА.5. Цей штам вірусу здатний поширюватись на 50% швидше, ніж попередні підтипи коронавірусу, які розповсюджувались на території області, однак має легший перебіг.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.