У нашій області створять національний парк «Холодний Яр»

холодний ярПрезидент України Володимир Зеленський підписав укази, якими передбачено створення трьох національних природних парків «Пуща Радзівіла», «Куяльницький» та «Холодний Яр», а також збільшення меж території Карпатського біосферного заповідника, національного природного парку «Меотида», національного природного парку «Вижницький» та ботанічного заказника загальнодержавного значення «Староманзирський».

Відповідний Указ опубліковано на  офіційному Інтернет-представництві Глави держави.

Так, указом Президента № 2/2022 передбачено створення на території Черкаської області національного природного парку «Холодний Яр» (Черкаський район), до складу якого передається у постійне користування 6,8 тис. га земель державної власності.

Для створення парку 6,83 тис. гектарів земель вилучаються у державного підприємства “Кам’янське лісове господарство” та 4 гектара земель Черкаської обласної державної адміністрації.

Згідно з документами, Кабінет Міністрів має забезпечити затвердження у шестимісячний строк положення про новостворені парки та внести зміни до положень про вказані природоохоронні об’єкти, межі яких були розширені.

Уряд також повинен до 2024 року вирішити питання щодо надання земель.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.