Екскурсії до музею стародавнього побуту й народних ремесел, що у Плескачівці, частенько організовують школи сусідніх сіл та Сміли. Як розповіла директор сільського БК (саме в будинку культури знаходиться музей) Катерина Перепелиця, школярі не тільки зацікавлено оглядають стародавні атрибути побуту й ремесел, а й захоплено товчуть у ступі просо, мелють зерно, долучаються до виготовлення коліс, чим здавна славилось село, і охоче тчуть рядно. Крім того, юні екскурсанти щоразу дізнаються багато з історії рідного краю, зокрема Холодноярської Республіки, до складу якої на початку ХХ століття входила Плескачівка. Цікаво й таке: саме неподалік цього мальовничого села збереглося до наших днів єдине на Черкащині скіфське городище.
Андрій Глущенко
У МУЗЕЇ ПЛЕСКАЧІВКИ МЕЛЮТЬ ЗЕРНО, ТЧУТЬ РЯДНА І МАЙСТРУЮТЬ КОЛЕСА
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь