У МОЗ сподіваються, що цей рік стане останнім для пандемії

маскаПротивірусні препарати прямої дії, менш агресивні штами SARS-CoV-2 – це чіткі сигнали, що людство зможе подолати пандемію COVID-19.

Про це під час виступу в парламенті заявив міністр охорони здоровя Віктор Ляшко, передає osvita.

За його словами, поява вакцини і прагнення всіх країн світу досягнути високих рівнів охоплення щепленнями дає можливість оптимістично сподіватися, що 2022 рік буде останнім для пандемії COVID-19.

«Чергова хвиля, що розпочалася з другої половини грудня 2021 року у світі з 900 тисяч випадків на добу за місяць досягла непрогнозованих до цього близько 4 млн випадків. На жаль ця хвиля два тижні тому прийшла і в Україну. Кількість нових випадків протягом останніх двох тижнів подвоюється щотижня», – сказав Ляшко.

Також зростає і частка позитивних результатів лабораторних досліджень серед всіх протестованих.

Окрім того, він наголосив, що попри двократне зростання кількості випадків інфікування за останній тиждень кількість госпіталізованих зросла лише на третину. Частка госпіталізованих серед інфікованих зараз є вдвічі меншою ніж під час останньої дельта-хвилі.

Він підкреслив, що рівень вакцинації та готовність лікарень дозволить медичній системі витримати таку кількість нових випадків захворювання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.