У міській раді прозвітували щодо допомоги переселенцям

photo_2022-10-02_14-23-05Смілянська міська рада протягом минулого тижня, за сприяння волонтерів та благодійників, продовжила надавати допомогу вимушеним переселенцям, цивільному населенню в умовах воєнного стану, яким передали продуктові набори, дитяче харчування тощо.

Триває співпраця із волонтерами, які передають отриману допомогу військовослужбовцям ЗСУ на передові рубежі захисту нашої держави.

Так, представникам БФ “Допоможемо армії разом” передали макаронні вироби, крупи, цукор, вермішель швидкого приготування, мед, арахісове масло, рибні, м’ясні консерви, олію, чай та печиво.

У міській раді висловили вдячність волонтерам, які передають благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб у Смілі, для цивільного населення, постраждалого в умовах воєнного стану.

Так, волонтер Дмитро Запорожець вкотре доставив допомогу із-за кордону, цього разу це одяг, взуття для дітей та дорослих, дитячі іграшки тощо.

Допомагають у тому, щоб якомога більше роди отримали “гуманітарку” і релігійні громади та Центр соціальних служб.

У Смілі проводять психологічну консультацію, яку минулого тижня отримали 12 родин. Триває курс із підвищення батьківських навичок «Секрети батьківства», участь в якому беруть 13 осіб. Окрім того, у Смілі проводять й інші цікаві та актуальні курси для дорослих на дітей.

Графік прийому внутрішньо переміщених осіб та видача гуманітарної допомоги:
Вівторок з 9:00 до 16:00
Четвер з 9:00 до 16:00.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.