У міській раді прозвітували, куди і яку допомогу передали станом на 2 червня

photo_2022-06-02_18-11-19У Смілі продовжують допомагати українським військовим та родинам переселенців. Щодня Смілянська міська рада звітує про те, чим і кому допомогли. Так, 2 червня, за сприяння волонтерів, міська рада передала благодійну допомогу будинку дитячої та юнацької творчості. А це солодощі для чаювання (печиво – 6 ящиків, чай – 10 упаковок, цукор) для літніх зустрічей у колі друзів юних смілян та дітей, які тимчасово проживають у місті.

Також було передано ГО “Воля і право” 1900 кг одягу та взуття, які буде надано людям, що потребують допомоги.

У закладах освіти Сміли, які з початку війни були переобладнані на тимчасовий прихисток для внутрішньо переміщених осіб, на даний час перебуває 25 осіб (за весь час перебувало 4270 осіб). Цим переселенцям було надано допомогу у харчуванні, проживанні, медичній та психологічній реабілітації.

У закладах освіти для дітей, зокрема, нових мешканців міста провели:
у гімназії розважальний квест;
у БДЮТ пригодницьку гру “З вірою у ПЕРЕМОГУ”;
у садочку №21 онлайн марафон “Повір у себе”.

Крім цього, було надано тушонку, яку виготовляли освітяни міста, в кількості 700 шт. для ЗСУ, яку доставлять волонтери нашим захисникам.

Центром соціальних служб було надано гуманітарну допомогу 23 родинам ВПО (30 осіб). 4 родини отримали допомогу речами. В рамках молодіжного хабу були задіяні 8 осіб. Психологічну консультацію отримали 4 родини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.