У міській раді прозвітували, чим допомогли переселенцям і захисникам

1 червня Смілянська міська рада, за благодійні кошти придбала та передала військовій частині ЗСУ бензинові генератори в кількості 4 штук; картриджі та набори чорнил для обслуговування копіювальної техніки.

Крім цього, за сприяння волонтерів, міській лікарні передано лікарські препарати, засоби медичного призначення і апарат для вимірювання цукру.

Комунальному підприємству “ВодГео” передано медичні аптечки, робоче взуття.

2000 банок тушонки, яку виготовили освітяни міста, було надано ГО “Воїнів-учасників АТО Кам’янщини “Холодний Яр”, яка доставить її військовослужбовцям, що боронять Україну на передових рубежах

У День захисту дітей відбулось чимало заході заходів. Вранці пакунки з солодощами та морозиво торгової марки «Хладик» вручили сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Загалом подарунки отримали 15 дітей з 10 родин.

На бульварі Бобринського за сприяння Смілянської міської ради смілянський осередок ГО «Січ» провів масштабну акцію. Зі своїми партнерами вони всіх малюків і підлітків, хто завітав на свято, пригощали морозивом і бургерами.

В міському парку культури аніматори від від команди “Happy Land” влаштували дітям ігрово-розважальну програму. Також всі учасники свята отримали морозиво від торгової марки «Хладик»

Центром Соціальних служб було надано гуманітарну допомогу 26 родин ВПО ( 35 осіб):
4 родини отримали допомогу речами
В рамках молодіжного хабу тема6 «Проектний менеджмент» задіяно 11 осіб.

Психологічну консультацію отримали 5 родин (9 осіб).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.