У міській раді пояснили ситуацію щодо КП «ВодГео» та оплати послуг

день працівників водного господарстваНа засіданні виконавчого комітету  міський голова Сергій Ананко проінформував присутніх, що наразі проблемним питанням є функціонування КП «ВодГео». Нині міська влада працює над створенням нового підприємства, яке буде надавати послуги з водопостачання, адже нинішнє КП має величезні борги – 47 млн. грн, і це без заборгованості по товарам, роботам та послугам.

Разом з тим, у соціальній мережі постало питання «Чи сплачувати тепер кошти за надані послуги КП «ВодГео» якщо його можуть визнати банкрутом?».

Так, сплачувати адже це водопостачальне підприємство нині продовжує надавати послуги, і за ці комунальні послуги потрібно платити.

Договірні відносини між надавачем послуг и споживачем передбачають не тільки обов’язки надавача послуг та захист прав споживачів, а й обов’язок споживача оплачувати отримані послуги.

У разі недосягнення згоди між сторонами, спірні питання вирішуються у судовому порядку.

Тож, за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг, споживач зобов’язаний додатково сплатити надавачу комунальних послуг пеню, та на вимогу, індекс інфляції і 3% річних. При цьому, за наявності заборгованості постачальник послуг може подати до суду.

Тож смілян просять своєчасно сплачувати кошти за вже отримані комунальні послуги.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *