У мікрорайоні Богдана Хмельницького хочуть збудувати між будинками новий центр і реконструювати «АТБ»

Гугл картаАТБ планують реконструювати і добудувати, а поруч збудувати дозвіллєвий центр. Відповідний проєкт змін до детального плану території оприлюднено у газеті «СМІЛА» №39 (1291) від 29 вересня 2021 року та на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Проєктом пропонується реконструкція існуючого магазину АТБ, якому хочуть добудувати другий поверх, а також існуючих павільйонів вздовж вулиці Богдана Хмельницького під торговельний комплекс, будівництво культурно-дозвіллєвого центру, гаражів, благоустрій та впорядкування території.

Усе це хочуть збудувати та благоустроїти на загальній прощі 2,83 га.

Проект внесення змін до детального плану території  можна побачити на офіційному сайті Смілянської міської ради у розділі «Містобудування та архітектура», пункт «Детальний план території». Там є і пояснювальні записки і графічні матеріали.

З графічних пояснень видно, що фактично хочуть забудувати територію нинішнього АТБ і землю за ним. Це територія між усіма прилеглими п’ятиповерхівками (будинки №№50, 50а, 58, 46, 48) аж до пекарні.

Пропозиції та зауваження щодо цього проекту приймаються до 29 жовтня цього року у письмовому та електронному вигляді в управлінні архітектури (бульвар графа О. Бобринського, 2, каб. 310).

Громадські слухання щодо цього проєкту відбудуться 27 жовтня 2021 року о 14:30 в приміщенні управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста за адресою: бульвар графа О.Бобринського, 2, ІІІ поверх, кім. 310.

Реєстрація учасників слухань розпочнеться о 14:00, під час реєстрації необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт).

Територія за Google Maps

Територія за Google Maps

Територія із графічної частини записки проєкту

Територія із графічної частини записки проєкту

 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *