У Малому Старосіллі на Смілянщині вперше провели турнір із біатлону

DSCN0066_resizeЯскравим прикладом самовідданості своїй професії, дітям та рідній Смілянщині продемонстрували в Малому Старосіллі. Будучи вчителями фізкультури та доклавши любов до своєї справи, Віктор Олійник та Сергій Мареняк відродили цілу епоху, епоху біатлону.
Заручившись підтримкою колег та натхнені бажанням вихованців, 1 лютого Віктор Миколайович та Сергій Володимирович дали поштовх для старту першим змаганням з біатлону на Смілянщині, приурочивши їх до Дня визволення від нацистських загарбників. Про це інформує сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.
DSCN0067_resizeСаме мрія організувати в рідному селі змагання з такого рідкісного та вражаючого виду спорту і дала змогу Віктору Олійнику та Сергію Мареняку втілити в життя таке спортивне свято.
Настрій з яким учні Маластаросільської та Балаклеївської школи №2 взяли участь у змаганнях, опромінював відчуттям щастя. Очі юних біатлоністів сурмили переможним завзяттям: «Ми змогли! Ми зробили!». І нехай старенькі, ще радянські, лижі не дають олімпійської швидкості, нехай, подекуди власноруч виготовленні палиці, тиснуть своїм руків’ям, а гвинтівка далека від сучасності, але вони мають в своєму селі біатлон.
Організатори та учасники спортивного заходу сподіваються, що ці змагання стануть успішним початком розквіту біатлону на Смілянщині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *