У лісах нашої області посилять рейдову роботу та розпочнуть рахувати диких птахів

лісДнями в обласному Управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада мисливствознавців та єгерської служби державних лісогосподарських підприємств.

Обговорили особливості роботи та проблемні питання, які виникають в умовах воєнного стану й заборони на відвідування громадянами лісів.

Завідувач сектору мисливського господарства Управління Володимир Рибалка наголосив на посиленні рейдової роботи та обов’язковому використанні засобів фото та відеофіксації при рейдуванні. Також зупинився на здійсненні повного комплексу біотехнічних заходів у мисливських господарствах держлісгоспів та контролі за проведенням таких заходів у мисливських господарствах інших користувачів.

Обговорили і сезонні роботи – літню заготівлю кормів для диких тварин та таксацію. З 15 по 25 липня в області буде проведено облік чисельності пернатої дичини.

Облік здійснюватиметься користувачами мисливських угідь, за участю представників Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, держлісгоспів, Управління екології та природних ресурсів, обласного управління Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.