У лісах Черкащини порахували диких звірів

КІЛЬКІСТЬ-ТВАРИН-2020_новый размерПротягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, який є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь, інформуть в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Його проводять для об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Таксацію проводять за участю працівників державних лісових господарств та Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нині кількість диких мисливських тварин в лісах Черкащини знаходиться в межах оптимальної чисельності, а по окремих мисливських угіддях і перевищує цей показник.

Щорічна таксація протягом останнього десятиріччя свідчить, що  загалом на Черкащині фіксується позитивна динаміка щодо збільшення чисельності диких тварин в мисливських угіддях.

Якщо у 2007 році копитних диких тварин було 7,6 тис., то у 2020 році їх кількість зросла до 9,9 тис.; у 2007 кількість диких хутрових тварин складала 37 тис, то у 2019 р. – 54 тис. Цьогоріч зафіксували ще й 25 ланей, яких віднедавна почали розводити у мисливських господарствах.

В Черкаській області функціонує 55 мисливських господарства, з них 5 підпорядковані державним лісовим господарствам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.