У легку промисловість Черкащини вклали понад 52 мільйона гривень капітальних інвестицій

День працівників легкої промисловостіУ другу неділю червня відзначаються професійне свято працівників легкої промисловості. Ця галузь промисловості є найбільш близькою до споживачів, адже завдяки її роботі жителі мають можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

За даними Головного управління статистики у Черкаській області, підприємства текстильного виробництва, одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів продали продукції на 334,1 млн.грн (1,4% промислової продукції області).

За 4 місяці 2020 року на Черкащині виробили 5,5% загальнодержавного виробництва жіночих та дівчачих костюмів та комплектів, крім трикотажних, 4,7% пальт та плащів тощо, 4,5% блузок, сорочок та батників, крім трикотажних.

У розвиток галузі підприємствами з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів за 2019 рік вкладено 52,1 млн.грн капітальних інвестицій (1,5% від обсягу капітальних інвестицій у промисловості) та залучено прямих інвестицій (акціонерного капіталу) 735,4 тис.дол. США (0,2% від обсягу іноземного капіталу в області). Інвестиції надійшли від іноземних партнерів із Белізу, Кіпру та Німеччини.

На підприємствах галузі задіяно 2,5 тис.осіб (4,8% від загальної чисельності працюючих в промисловості області). Середньомісячна заробітна плата штатного працівника галузі порівняно з січнем–квітнем 2019р. зросла на 1,2% і становила 6267 грн або 57,8% рівня середнього показника по промисловості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *