У Костянтинівці селяни гуртом відремонтували бібліотеку, яка згоріла більше року тому

Хороша новина для жителів черкаського села Костянтинівка: там капітально відремонтували згорілу бібліотеку. Про це інформує «Україна молода». У жовтні 2016 року у приміщенні Смілянської міськ­районної благодійної організації інвалідів «Коло друзів», яка допомагала інвалідам з усієї Черкащини, опівночі стався підпал.

Тоді разом із приміщенням благодійного фонду згоріла й сільська бібліотека, котра там також розміщувалася і в якій недавно поміняли вікна і зробили косметичний ремонт.
«Після тієї пожежі ми змушені були покинути згоріле приміщення, в якому впала стеля і не було покрівлі. Разом iз книгами, які вціліли, знайшли притулок у приміщенні сільського ФАПу, де завідуючою Наталя Журбицька», — розповідає «УМ» Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою.
За її словами, у такі важкі для країни часи здавалося, що вороття до рідної бібліотеки вже не буде. Але завдяки зусиллям сільського голови Олексія Шульги, депутатському корпусу сільської ради, головному бухгалтеру і депутату районної ради Любові Голобокій справа таки зрушила з місця і було проведено капітальний ремонт приміщення. 
«Всі роботи було виконано за кошти нашої сільської ради. Підрядники ремонтних робіт на чолі з Геннадієм Діхтярем відновили покрівлю будівлі, електропостачання, провели ремонтні роботи всередині приміщення бібліотеки», — веде далі пані Лариса. 
Після цього, каже вона, сільський голова організував перевезення книжкового фонду, і бібліотека почала повертатися у відремонтовану рідну домівку, тож за транспорт велика вдячність приватному підприємцю Віктору Кравченку. 
Наразі сільська бібліотека вже відчинена для відвідувачів, і для Костянтинівки це — неабияка подія. Тут перше в цьому році провели засідання клубу за інтересами «Берегиня», а читачі та гості у захваті від якості проведених ремонтних робіт. 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *