У Костянтинівці ліквідували одне із давнішніх стихійних сміттєзвалищ

198192564_2587929271501730_7783406996123543984_nПовз приміщення сільської бібліотеки в селі пролягла стежина, якою люди йдуть на зупинку електрички і на сільський цвинтар. Обабіч цієї стежки уже багато років накопичувалося стихійне сміттєзвалище.

Завдяки сприянню сільського голови Балаклеївської ОТГ Олени Благовісної, старості села Костянтинівка Тетяні Чмут, депутату сільської ради Андрію Громовому давній стихійний смітник нарешті ліквідували.

Місцеві жителі Сергій Шелудько та Іван Шелудько зрізали чагарники, а депутат Балаклеївської ОТГ Валерій Грозний надав трактор, яким і розрівняли засмічене місце.

– Але чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, наголошують учасники прибирання. Жителів та гостей села закликають не викидати сміття у непристосованих для цього місцях. У селі організовано щомісяця вивіз сміття, який проводитсья централізовано.

Також жителі вулиці К.Вишневецького (ті, що проживають поблизу бібліотеки) подякували депутату Андрію Громовому за сприяння у тому, щоб на вулиці встановили нову опору для вуличного освітлення, яка колись була повалена внаслідок ДТП і вже тривалий час її не могли встановити на місце.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *