У Костянтинівці відбулася літературно-музична програма «Хай Україна усіх нас єднає»

22 серпня в залі засідань Костянтинівської сільської ради відбулася урочиста літературно-музична програма «Хай Україна усіх нас єднає», присвячена 25-річниці незалежності України.

Сільський голова Олексій Шульга привітав присутніх зі святом та вручив подяки жителям громади, які брали участь в антитерористичній операції на сході нашої країни. Голова ради ветеранів окрім привітань, подякувала за підтримку у роботі та закликала єднатися і спільно вирішувати проблеми наших сіл. Присутніх пригощали духмяним короваєм, який спекли пекарі села Будок.

Завдяки спільним зусиллям завідуючої сільською бібліотекою Лариси Тищенко та учасницям вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) присутні мали нагоду послухати патріотичних віршів та пісень. Порадували піснями у своєму виконанні гості свята – учасниці жіночого вокального ансамблю «Яворина» Смілянського будинку культури залізничників.

Відзначення Дня незалежності нагадує українцям про їх індивідуальність, а всьому світові про існування незалежної, демократичної та унітарної країни в центрі Європи.

Лариса Тищенко,
завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *