У користування навчального закладу повернули земельну ділянку площею 14 га

З метою захисту інтересів держави органи прокуратури області активно реагують заходами представницького характеру на випадки незаконного використання і розпорядження землями дитячих закладів.

Зокрема, Смілянською прокуратурою встановлено, що між одним із навчальних закладів Черкащини та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про спільну діяльність щодо обробки земельної ділянки закладу.

Правочин між сторонами є удаваним, оскільки фактично останніми укладено договір оренди земельної ділянки, якою навчальний заклад розпорядився у порушення вимог законодавства.

Указана земельна ділянка належить на праві постійного користування одній із шкіл Черкащини та передана закладу для дослідних і навчальних цілей, тобто, будучи майном закладу освіти, повинна використовуватися виключно за цільовим призначенням.

Після звернення прокурора до суду відповідач самостійно повернув земельну ділянку у користування навчального закладу, а господарським судом провадження у справі закрито у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем вимог прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.