У колегіумі розповіли, як під час дистанційного навчання якісно підготувати випускників до ЗНО

Skype-20200416-161604_новый размерПеріод карантину ставить перед вчителем та учнем нові завдання. Особливо змінилися напрямки та методика підготовки до цьогорічного ЗНО.

Вчителі історії школи №3-колегіуму поставили питання: «Як в умовах дистанційного навчання якісно підготувати випускників до тестових випробувань?» І відповідь на це питання – чітка організація роботи.

В першу чергу – це тісна співпраця вчителя та учнів. Наші вчителі націлюють дітей на головне, щоб учні готувалися виключно по програмі ЗНО. Крім того, обов’язково надають допоміжні матеріали: таблиці; факти; довідники; схеми, зображення пам’яток архітектури тощо.

По друге, під час підготовки до ЗНО з історії України учні повинні багато працювати з портретами, картами, пам’ятками. В цьому випадку вчителі активно залучають відеоуроки, платформи: «На Урок»; «ZNO-2020»; «Iv-tesportal 2020». Таким чином, діти мають змогу пройти онлайн-вправи, а вчитель – проконтролювати  їх відповіді, допомогти та націлити на правильні відповіді.

По-третє і, найголовніше, є спілкування або консультація через Skype або Zoom. Ці платформи надають можливість індивідуально попрацювати з кожною дитиною, пройти з нею тести, допомогти повторити та закріпити певну тему.

Ми завжди пам’ятаємо, що кожна дитина особлива і неповторна, тому індивідуальна робота – це найкращий варіант для підготовки до ЗНО з історії.

Анастасія Шаматова,

вчитель історії та правознавства школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *