У коледжі харчових технологій провели онлайн День відкритих дверей спеціальності “Комп’ютерні науки”

100570175_3252586638105792_1080703691108909056_n20 травня Zoom зібрав на онлайн відеоконференції викладачів комісії інформатики та комп’ютерних технологій, випускників-програмістів різних років, студентів-програмістів та абітурієнтів, які ще визначаються щодо майбутньої професії.

Голова комісії інформатики та комп’ютерних технологій Володимир Борщ ознайомив майбутніх абітурієнтів з дисциплінами, які вивчаються на спеціальності “Комп’ютерні науки”.

Школярі познайомились із викладачами, особливостями навчання, правилами вступу до коледжу.

Випускник коледжу 2008 року, Ігор Дубій – успішний бізнесмен, власник фірми розповів про особливості розробки веб-додатків, дизайну та цифрового маркетингу та інші сучасні напрямки, в яких працює.

Випускники коледжу – Юлія Прохоренко та Дмитро і Тетяна Маслюки подякували своїм викладачам за ґрунтовні і фундаментальні знання, розповіли про особливості навчання в коледжі.

Студенти – Михайло Демченко (4 курс), Владислав Гугняк та Анастасія Куракіна (2 курс) поділись враженнями від навчання у коледжі та представили свої проекти: мобільний ігровий додаток та дизайнерські малюнки.

У коледжі висловили сподівання, що абітурієнти, які завітали до нас на гостини, стануть уже в близькому майбутньому наймолодшою ланкою у плеяді програмістів СКХТ НУХТ, інформує пресцентр навчального закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *