У Каневі невідомі розмістили на білбордах особисті данні міської ради

a3e8ce2dfc569f51018443e129298197Порушення недоторканості приватного життя карається законом. Відповідно до ст. 32 Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією.

Так, 21.04.2022 невстановлені особи, перебуваючи на кільцевій дорозі по вул. Енергетиків у Каневі незаконно розмістила на білборді зображення десяти депутатів Канівської міської ради разом з їх номерами мобільних телефонів.

За вказаним фактом правоохоронними органами розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 182 КК України (порушення недоторканості приватного життя) за фактом незаконного використання та поширення конфіденційної інформації про особу.

Досудове слідство триває, проводяться необхідні слідчі, розшукові дії.

Громадян просять, якщо Ви стали свідком вчинення вказаного кримінального правопорушення або маєте будь-яку інформацію щодо осіб причетних до нього, прошу таку інформацію просимо негайно повідомити у відділ поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП у Черкаській області за номером телефону 0236-3-87-02 або Канівський відділ Смілянської прокуратури 0236-3-20-03.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *