У Кам’янці рятувальники провели на елеваторі протипожежні навчання

20347 червня, з метою перевірки рівня професійної підготовки пожежно-рятувального підрозділу під час гасіння великих і складних пожеж, організації взаємодії з адміністрацією об’єкту, на ТОВ «Кам’янський елеватор» пройшли тактико-спеціальні навчання.

Про це інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Для навчань було обрано один з найбільш пожежонебезпечних цехів, де проводиться сушка насіння.

Навчання розпочалися оглядом індивідуального спорядження та бойового одягу. Згодом, керівний склад ознайомився із особливістю пожежної та техногенної безпеки підприємства, наявними системами водопостачання та пожежогасіння. Після розподілу офіцерів серед спеціально створених для навчань тренувальних підрозділів було введено в дію тактичний задум, який відтворював реальну ситуацію із загоранням в сушарці.

Під час навчань співробітники ДСНС відпрацювали взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів Кам’янського гарнізону ДСНС України з адміністрацією, плани пожежогасіння об’єкту. Учасники тренувань вдосконалили навички з ведення оперативних дій, способів та методів гасіння пожеж, проведення розрахунку сил та засобів потрібних на ліквідацію такої пожежі.

Окремо під час навчань, було перевірено рівень підготовки добровільної пожежної команди підприємства  та місцевої пожежної команди із села Медведівка.

Загалом до навчань було залучено 4 одиниці спецтехніки та 12 рятувальників.

Підбиваючи підсумки, керівник занять Сергій Щербак наголосив на важливості постійного підвищення професіоналізму, вдосконалення тактико-спеціальних навичок, знань із використання інженерного обладнання, індивідуального спорядження та спеціальної техніки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *