У Кам’янці дитині, позбавленій батьківського піклування, повернуть гроші за харчування

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ задоволено вимоги прокурора та зобов’язано Кам’янську міську раду сплатити в повному обсязі дитині, позбавленій батьківського піклування, грошові кошти за харчування у дошкільному навчальному закладі.

Прокуратурою встановлено, що всупереч вимогам ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Кам’янською міською радою упродовж 2014-2016 років з дитини, позбавленої батьківського піклування, безпідставно стягувалися грошові кошти за її харчування в одному з дошкільних навчальних закладів міста. Вказані порушення стали підставою для звернення прокуратури до суду з відповідною заявою та захисту прав неповнолітнього, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області
Не дивлячись на те, що у 2016 році рішенням районного суду вказану вище позовну заяву керівника прокуратури було задоволено, Кам’янска міська рада, не бажаючи повертати безпідставно отримані кошти, оскаржила судове рішення до суду апеляційної інстанції. Тож, справа розглядалася судами різних інстанцій і лише за принципової позиції прокуратури Черкаської області, якою було внесено касаційну скаргу, судом касаційної інстанції остаточно поставлено крапку та поновлено майнові права дитини соціально незахищеної категорії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *