«У їхніх серцях жила Україна»: юних смілян запросили на тематичну годину патріотизму

152191892_1849807528505168_7684964572346452312_o21 лютого український народ відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Активісти, які загинули за свободу, європейське майбутнє та незалежність нашої держави. Ціною свого життя герої показали, що українських дух є незламним, а народ – нескореним.

З нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності, в дитячій книгозбірні провели годину патріотизму. Учасниками заходу стали учні 4-Б класу (класний керівник Ірина Мендусь) та 7-А (класний керівник Анна Ворона), педагог-організатор Ольга Охота НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора.

Діти переглянули патріотичне відео, читали вірші, заспівали Гімн України.

Завітав на зустріч до дітей голова Українського товариства “Дужий Лев” , громадський активіст, учасник революційних подій на Майдані Максим Сорочан. Він поділився з гімназистами спогадами про трагічні події семирічної давнини, закликав вивчати історію своєї держави, шанувати рідну мову, пам’ятати патріотів, які загинули за Україну.

На завершення зустрічі, учасники вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв та поклали квіти біля пам’ятника Героям Небесної сотні, розповіли у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.