У громадах Черкаського району провели останнім шляхом полеглих захиників

У Черкаській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Максимом Новохатьком та Віктором Пустовітом.

Максим Новохатько – військову службу проходив на посаді командира міномета аеромобільного батальйону військової частини Збройних Сил України. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув на Запорізькому напрямку фронту в результаті мінометного обстрілу з боку противника. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

Віктор Пустовіт – військову службу проходив на посаді радіотелефоніст – лінійний наглядач мінометного взводу. Віктор Пустовіт помер на Харківщині, не доживши декількох днів до 51-річчя.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Євгенієм Хижняком. Євгеній Хижняк – військову службу проходив на посаді кухаря їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини ЗСУ. Воїн з честю проніс звання солдата української армії та захисника України. На жаль, 12 червня 2024 року, життя Євгенія Хижняка передчасно обірвалось.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Миколою Горбанем та Василем Бандуркою. Микола Горбань – з перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, став на захист рідної землі. Вірний військовій присязі і своїй країні воїн загинув віддавши своє життя за Україну під час виконання бойового завдання. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 45 років.

Василь Бандурка – вірний військовій присязі і своїй країні воїн загинув віддавши своє життя за Україну під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту 18 серпня 2023 року. І тільки зараз рідні змогли віддати шану та попрощатися з військовим. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 50 років.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Голобородьком та Віктором Новосельським.

Олександр Голобородько – військову службу проходив на посаді стрільця – зенітника 3 зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання, на Донецькому напрямку фронту, внаслідок артилерійського обстрілу. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 44 роки.

Віктор Новосельський – військову службу проходив на посаді гранатометника механізованого відділення механізованого взводу військової частини Збройних Сил України. Вірний Військовій присязі Українському народову, мужньо виконуючи військовий обов’язок, воїн загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 48 роки.

У Березняківській громаді назавжди попрощалися з воїном – Василем Полтавцем. Василь Полтавець – воїн був учасником бойових дій, брав участь в АТО, а з початком повномасштабної війни знову став до лав Збройних Сил України. Солдат штурмової бригади, загинув 14 червня 2024 року в результаті обстрілу на Харківському напрямку фронту.

У Мліївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Віктором Пикалом. Віктор Пикало – вірний військовій присязі і своїй країні воїн загинув віддавши своє життя за Україну під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу на Запорізькому напрямку фронту.

Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам.
Вічна пам’ять Воїнам України!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.