У громадах Черкащини провели в останню путь шістьох захисників

В Черкаському районі провели в останню путь воїнів, які віддали найцінніше – своє життя.

У Черкасах попрощалися з двома правоохоронцями – зі старшим сержантом поліції батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області Віктором Мазуренком та лейтенантом поліції, інспектором батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області Михайлом Пустовітом, які підірвалися на ворожих мінах у Херсонській області.

Мазуренко Віктор Олександрович, 1981 року народження. Помер 16 грудня 2022 року внаслідок отриманих тяжких поранень. Похований в селі Червона Слобода.

Пустовіт Михайло Миколайович, 1986 року народження. Помер 16 грудня 2022 року від отриманих важких поранень. Похований в с.Селище.

У Смілі віддали шану стрільцю-санітару відділення взводу роти спецпризначення, солдату Віталію Цьомі.

Цьома Віталій Петрович, 1986 року народження. Загинув 6 грудня 2022 року внаслідок множинних поранень не сумісних з життям на Донеччині.

У Корсунь-Шевченківській громаді відбулася прощальна церемонія з сапером окремої десантно-штурмової бригади Євгеном Достоваловим.

Достовалий Євген Миколайович, 1992 року народження. Загинув 13 грудня 2022 року на Донеччині.

У Степанецькій громаді у жалобному мітингу попрощалися з командиром механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, старшим лейтенантом Миколою Гарбузом.

Гарбуз Микола Миколайович, 1976 року народження. Загинув 15 грудня 2022 року на Луганщині.

Щирі співчуття рідним. Герої не вмирають!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.