У громадах Черкащини провели останнім шляхом п’ятьох земляків-захисників

Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які поклали життя за Україну.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Олександром Коваленком, Віктором Алексєєнком та Ігорем Куцовським.

Олександр Коваленко – старший солдат став на захист Батьківщини від агресора одразу після повномасштабного вторгнення. Служив на посаді старшого сапера інженерно-саперного взводу. Життя захисника обірвалося на Донеччині. Він загинув в ході виконання бойового завдання від обстрілу ворожої артилерії. Захиснику було 42 роки.

Віктор Алєксєєнко – проходив військову службу у одній з військових частин на посаді водія механізованого батальйону. Загинув внаслідок стрілецького обстрілу у Донецькій області. Загинув у 49 років.

Ігор Куцовський – служив навідником механізованого відділення. Загинув на Донеччині під час бойового завдання. Він отримав поранення, не сумісне з життям, захищаючи Батьківщину від загарбників. Ворог забрав життя в нашого воїна у віці – 49 років.

У Тернівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Станіславом Портянком.

Станіслав Портянко – Герой віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок, захищаючи Україну. Йому назавджи залишиться 49 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Філоненком.

Сергій Філоненко – молодший сержант Збройних Сил України. За час служби Сергій неодноразово отримував відзнаки. Має медалі «За зразкову службу», «Учасник АТО», був нагороджений численними грамотами та подяками від військової частини. Помер у лікарні від тяжких опіків, отриманих в результаті поранень під час виконання бойового завдання. Молодому захиснику було лише 28 років.

Співчуття рідним та близьким.
Вічна Памʼять Захисникам України!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.