У громадах Смілянщини допомагають отримати статус безробітного онлайн

пошук роботи

Петро Балакир – житель с. Попівка, яке входить до складу Тернівської громади. Чоловік активно брав участь у громадських роботах і цього року теж хоче наводити лад у своєму селі.

Під час карантину працівники старостату йому допомогли співпрацювати із центром зайнятості онлайн. Пан Петро каже: “Я не маю власного транспорту, а громадський – тоді не їздив. Звернувся до старостату. Там зробили копії моїх документів та надіслали на електронну скриньку центру зайнятості. Зі своєю кар’єрною радницею спілкуюся телефоном. Мені так зручно.”

Любов Пастушенкозаступниця начальника відділу організації працевлаштування населення Смілянського міськрайонного центру зайнятості пояснює як жителям громад отримати статус безробітного:

“Жителі громад, які не мають вдома необхідної техніки для подачі документів онлайн, можуть звернутися за допомогою до старостатів. У такому разі пакет документів на отримання допомоги подається на електронну пошту 2302@ckocz.gov.ua. Також цей пакет документів можна залишити у скриньці для кореспонденції. Отримати консультацію від кар’єрних радниць за телефоном 2-02-77, консультантів роботодавців – 4-11-89, профконсультантів – 4-25-26.”

Ірина Борисенко – очільниця Тернівської громади: “Центр зайнятості допомагає організовувати та оплачувати громадські роботи”

“Для нас вигідно співпрацювати із центром зайнятості щодо організації громадських робіт, адже це фінансово вигідно, а кар’єрні радниці підбирають робітників-умільців. Ми рахуємо кошти громади, аналізуємо які витрати в пріоритеті. Тож така співпраця дійсно вигідна для нас. До прикладу, протягом минулого року у кожному селі громади підтримували чистоту та порядок по два працівники. Тобто всього працювало десяток людей.”

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості – аналізує кількість коштів, які виділяються на громадські роботи:

“Протягом минулого року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття витрачено 147435,43 грн на громадські роботи у Тернівській громаді, 38573,59 грн – у Ротмістрівській і 1038,76 грн у Березняківській. Всього у 2019 році на громадські роботи на Смілянщині витрачено 297674,66 грн. Ці кошти отримали також Плескачівська сільська рада, Сунківська сільська рада, УСЗН Смілянської РДА, Міський відділ культури. З початку 2020 року на такі роботи виділено 54869,19  грн., у тому числі Тернівській громаді – 40502,10 грн. В цьому році ці кошти громада витрачала на роботи із надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, інформування населення про субсидії, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери.”

Інформація СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *