У грі проти смілян команда Черкас виступила підсиленим складом

Фото з сайту Черкаський спорт

Тривають матчі чемпіонату Черкас з футболу 8х8. 19 червня на футбольному полі смілянська команда «Патріот» зіграла проти команди «Карбон» із Черкас, який нині є лідером змагань.

Цього разу команда черкащан була підсиленою. У складі команди «Карбон» були відомі футболісти, кияни Олег Саленко та Юрій Дмитрулін. Київських спортсменів підтримував легендарний нападник київського «Динамо», футбольний експерт Віктор Леоненко.

Зустріч була дуже цікавою та насиченою. Лише за перший тайм команди забили 7 голів: 4 – команда «Карбон», 3 – команда «Патріот». Втім, після перерви смілянам там і не вдалося у запеклій боротьбі хоча б зрівняти рахунок. За другий тайм сміляни активно створювали гольові моменти, втім, забили лише 1 гол, у той час, як пропустили 3.

Зустріч завершилася із рахунком 4:7 на користь черкащан. Таким чином, команда «Патріот» посідає нині третє місце у турнірній таблиці, черкаський «Карбон» – перше.