У Гречківці започаткували день мікрорайону

Приурочили його Дню незалежності України. Відзначили свято на оновленому дитячому майданчику. Гречківці вже 240 років. Нині минає 85 років відтоді, як це, у минулому робітниче селище, приєднали у 1937 році до міста Сміли.

Розпочав день мікрорайону футбольний матч між учасниками клубу «Юніор. Гречківка». Юні футболісти першими піднялися на сцену, щоб отримати переможний Кубок. Усіх, хто завітав на свято, привітала голова квартального комітету Наталія Терехова. Наталія Михайлівна розповіла, що, готуючись до нинішньої події, всією громадою зробили немало справ. Гречківку упорядкували та прибрали, власними силами зробили дві зупинки, оновили дитячий майданчик. Ще одне досягнення – у цей мікрорайон автобус тепер їздить і в суботу, а це дуже важливо для місцевих жителів. У школі віднедавна працює дитячий футбольний клуб, де тренуються 45 дітей. Із 1 вересня працюватимуть вокальний ансамбль, а також курси української мови для внутрішньо переміщених осіб та всіх охочих.

Голова кварткому подякувала всім, хто брав активну участь в благоустрої Гречківки, у їх числі – членам кварткомів та їхнім сім’ям, попередній голові кварткому Тамарі Нікульченковій, жителям, які виконали власноруч велику кількість робіт.

Вдячні слова пролунали на адресу спонсорів, всіх, хто допоміг коштами, подякували критикам, які підштовхують робити добрі справи ще краще і якісніше. Розповіли про історію Гречківки – від часів її заснування до сьогодні. Згадали відомих земляків, вшанували сучасних захисників України.

Облаштовувати Гречківку планують і надалі. На оновленому майданчику відтепер відзначатимуть і Новий рік, і Різдво, звичайно ж, відсвяткують Перемогу, яку всі так чекають і наближають. День Гречківки пройшов під гаслом «Інвестуй у Перемогу».

Концертну програму відкрив народний хор «Родовід», яким керує Людмила Хавренок. Свою творчість подарували колективи та вокалісти Будинку дитячої та юнацької творчості та інші виконавці влаштували доброчинний ярмарок, було чимало розваг для дітей та молоді, аквагрим, фотозона, малюнки з піску, майстер-клас з виготовлення свічок, ігри з аніматорами та багато іншого.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.