У Держпродспоживслужбі розповіли, які заклади в області найбільше порушують протиепідемічні вимоги

perevirku_aktuvЗа тиждень спеціалісти обласного управління Держпродспоживслужби провели 139 моніторингових перевірок закладів освіти, громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

На виконання рішень Державної та регіональної комісій з ТЕБ та НС, доручень Держпродспоживслужби, обласної державної адміністрації Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням встановлених обмежувальних та протиепідемічних заходів на території області.

Фахівці Держпродспоживслужби як самостійно, так і у складі моніторингових груп, спільно з представниками Національної поліції, органів місцевого самоврядування перевіряють заклади освіти, громадського харчування, продовольчої і непродовольчої торгівлі, інші соціально важливі об’єкти щодо виконання вимог санітарного законодавства, протиепідемічних заходів.

Упродовж останнього тижня проведено 139 моніторингових перевірок. Порушення протиепідемічних вимог виявлені у 22% випадків.

Зокрема, перевірено:

8 закладів дошкільної освіти, порушень не виявлено;
14 закладів загальної середньої освіти, порушення виявлені у 1 (7%) випадку;
29 закладів громадського харчування, порушення виявлені у 7 (24%) випадках;
45 закладів продовольчої торгівлі, порушення реєструвались у 11 (24%) випадках;
37 закладів непродовольчої торгівлі, порушення реєструвались у 9 (24%) випадках;
4 агропродовольчі ринки, порушення виявлені у 2 (50%) випадках.

За результатами проведених перевірок направлено 30 приписів, пропозицій щодо усунення порушень, на посадових осіб складено 12 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій, керівників підприємств, установ направлено 8 інформацій із відповідними пропозиціями щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.