У день відкриття сезону полювання на пернату дичину на Черкащині зафіксували перші порушення

Зафіксовані перші порушення на Кременчуцькому водосховищі під час відкриття полювання на пернату дичину. Недобросовісних мисливців виявили рейдові групи Управління екологічного (нагляду) контролю у Черкаській області, 5-ї роти водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області та підрозділи Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Про це повідомив начальник Управління екологічного нагляду (контролю) Черкаської області Олександр Позняков.

В ході рейдових перевірок тільки за суботу 10.08.2019 року виявлено 13 випадків порушень правил полювання — добування дичини понад встановлених лімітів, відсутність відстрільних карток, відсутні відмітки в контрольних картках обліку добутої дичини, полювання з мисливськими собаками без відповідного паспорту на них. Найчастіші порушення які фіксувались – це полювання в межах населених пунктів, перебування в мисливських угіддях без документів на право полювання, які мисливець повинен мати при собі.

Всі порушники притягнуті до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підрозділами поліції вилучено 4 одиниці гладкоствольної зброї у порушників, які на полюванні перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Мисливців закликають не порушувати природоохоронне законодавство і дбайливо ставитись до багатств флори та фауни Черкаського краю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *