У чотири навчальні заклади Сміли шукають директорів

директорУ чотири навчальні заклади Сміли шукають керівників. Відповідний наказ управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради оприлюднено на сайті управління.

Директорів шукають для загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15», навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора» та навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер».

Керівником Закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Також наказом затверджено перелік питань та форму перевірки знань чинного законодавства України у сфері освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання.

Термін подання документів до конкурсної комісії – до 29 травня 2021 року включно.

Документи подаються в Управління освіти, молоді та Спорту Смілянської  міської ради за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 18.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *