У чоловіків, які намагалися уникнути зустрічі з поліцейськими, виявили наркотики

Вихідними під час патрулювання на вулиці Новопречистенська у Черкасах, патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на чоловіка, який при появі екіпажу поліції почав себе підозріло поводити та намагався уникнути зустрічі із поліцейськими.

Наблизившись до громадянина, останній викинув на землю згорток, який тримав у руці, ймовірно, із наркотичною речовиною. Під час спілкування із чоловіком, патрульні встановили, що він у розшуку Черкаським районним управлінням поліції.

Інший випадок стався на вулиці Байди Вишневецького. Під час опрацювання виклику ТОРівці помітили, що один з учасників події помітно нервував та поводив себе підозріло та мав ознаки наркотичного сп’яніння.

Провівши поверхневу перевірку, інспектори виявили згорток, близько 2 грам, ймовірно, із наркотичною речовиною.

В обох випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Знайдені речовини були вилучені та направлені на експертизу.

Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин, тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, нагадують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.