У червні зростуть тарифи на проїзд у поїздах приміського сполучення

квитки_поїздДля приведення тарифів у поїздах приміського сполучення до єдиного рівня у регіональній філії «Одеська залізниця» найближчим часом буде підвищено вартість проїзду пасажирів. Про це інформує прес-служба регіональної філії.

Тарифи буде збільшено відповідно до існуючих у середньому на 15,2% по території виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень».

Зокрема, з 11 червня 2019 року на території виробничих підрозділів «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» та «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» у межах Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей. У межах Херсонської області тариф зросте з 7 червня 2019 року.

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 грн. на перших 5 км до 50 грн. на 320 км залежно від дальності поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості повного квитка. Студенти користуватимуться 50% пільгами згідно з чинним законодавством.

16 категорій громадян, відповідно до нормативно-правових актів України користуються правом безоплатного проїзду. Основними пільговиками залишаються пенсіонери, особи із інвалідністю, сироти, учасники бойових дій та ін.

Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністраціями Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Херсонської областей і визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *