У Чернігівську область пропускатимуть не усю гуманітарну допомогу

важлива інформаціяСмілянське міське управління Головного управління Держпроспоживслужби в Черкаській області згідно інформації Головного управління Держпроспоживслужби в Черкаській області від 11.10.2018 №4028 та доручення Першого заступника голови Держпроспоживслужби від 11.10.2018 №602-06-06/41 для повідомлення громадських організацій, волонтерів та інших зацікавлених осіб, доводить до відома інформацію:

1. Щодо недопущення відправлення харчових продуктів не промислового виробництва в якості гуманітарної допомоги до евакуаційних пунктів Чернігівської області.

2. До відправки допускати лише харчові продукти промислового виробництва з потужностей, зареєстрованих в установленому порядку, з належними строками придатності, за відповідних умов транспортування та зберігання.

Заходи запроваджено з метою запобігання виникнення харчових отруєнь, пов’язаних з надходженням гуманітарної допомоги на приймальні пункти евакуації, організовані Чернігівською обласною державною адміністрацією в зв’язку з виникненням надзвичайної ситуацією техногенного характеру на арсеналі зберігання боєприпасів в селище Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *