У Черкаський хаб-склад прибула гуманітарна допомога із Італії

305893425_2049432232111639_9053345806711131326_nДо Черкаського району прибула чергова благодійна допомога, яку доставили з Італії Олександр Темноход та Віталій Колісник. Це овочева консервація, кава, антисептики, рис, печиво, макарони, олія та засоби гігієни.

Цього тижня з районного хаб-складу відвантажили чимало гуманітарних вантажів, повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Макарони, овочеву консервацію, дитяче харчування, рис, дитяче пюре, підгузки передали Леськівській територіальній громаді.

1 500 кг борошна передали Степанківській громаді.

Відвантажили допомогу ГО “Воля і Право” для потреб ЗСУ: вологі серветки, засоби догляду за тілом та волоссям, футболки, військову форму, зубні щітки, рибні, м’ясні та овочеві консерви, макаронні вироби, рис, їжу швидкого приготування, хлібці, печиво, каву, чай.

Військовим підрозділам з Канівщини, які повертаються до виконання завдань на передовій, передали м’ясну консервацію, виготовлену завдяки ГК «Верес» із сировини наданої БФ «МХП-Громаді», та рибну консервацію, яку надав ПП «Інститут з питань іхтіології», директор Руслан Мельник.

Також передали військовим підрозділам ліки та медичні засоби. Робота у цьому напрямку на Черкащині не припиняється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *