У черкаських рятувальників – молоде поповнення

274728874_326544216176959_8273098432467314817_nУ Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся позачерговий випуск фахівців Служби порятунку. У непростий час випускаються нові фахівці ДСНС.

Дякуючи ректорату, педагогам і наставникам за отримані знання та практичний досвід, прищеплені бажання вдосконалюватись та розвинуту любов до професії, випускники пообіцяли докласти максимальних зусиль аби Інститут, який має давні уславлені традиції і надалі пишався здобутками своїх вихованців.

Розуміючи відповідальність яку на них покладає Країна та суспільство молоді офіцери виконали Гімн України та попрощалися із Прапором інституту.

У той же день 21 молодий лейтенант з цього випуску, серед яких і п’ять дівчат, у відповідності до розподілу Державної комісії, прибули до Головного управління ДСНС Черкаської області, в пожежно-рятувальних підрозділах якого будуть проходити подальшу службу.

Під час представлення із молоддю поспілкувались керівники Головного управління.

Також молодих рятувальників закликали завжди пам’ятати, що вони стали частиною особливого братерства самовідданих, мужніх професіоналів – справжніх чоловіків та жінок, для яких самопожертва, честь і гідність стали сенсом життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.