У Черкаському районі розпочинають підготовку “пунктів незламності”

94% закладів освіти Черкаського району працюють очно/змішано, протягом вересня-жовтня заплановано збільшити показник до 99%.

Головне під час навчання та роботи закладів освіти – це життя та здоров’я усіх учасників освітнього процесу, тому перша вимога – це їхня безпека. На цьому наголосила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко на щотижневій нараді із керівниками підрозділів.

Усі укриття мають бути комфортними, облаштованими та з цілодобовим доступом до них. У Черкаському районі наразі більшість укриттів відповідають сучасним вимогам.

Розпочинається підготовка «пунктів незламності» у Черкаському районі. Разом із співробітниками ДСНС у Черкаському району працюють над переліком потреб, відновленням інформування про розміщення пунктів незламності та правила перебування в них. У разі блекауту в пунктах мають бути альтернативні джерела обігріву.

У районі зберігається незначна тенденція до зменшення кількості внутрішньо переміщених осіб в населених пунктах Черкаського району. Станом на 04.09.2023 загальна кількість зареєстрованих ВПО у районі – 54082 осіб, з них: у Черкасах – 24763 осіб, Смілі – 6643, Каневі – 3877.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.