У Черкаському районі провели останнім шляхом трьох земляків-захисників

На жаль, війна продовжує приносити горе в мирні українські оселі. Черкаський район втратив на війні ще трьох захисників нашої держави.

У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Владиславом Мальцевим та Владиславом Мазуркевичем.

Владислав Мальцев – молодший сержант, командир бойової машини механізованого відділення Збройних Сил Захисник загинув в бою за українську землю під час ворожого обстрілу на Харківському напрямку. Ворог забрав життя героя у віці 25 років.

Владислав Мазуркевич – солдат, навідник у складі одного із військових підрозділів. Вірний військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, захисник загинув на Донецькому напрямку. Чоловіку назавджи залишиться 29 років.

У Леськівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Русланом Сорокопудом. Руслан Сорокопуд став на захист рідної країни коли ворог розпочав повномасштабне вторгнення в Україну. Виконував важливі завдання із захисту нашої держави. Мав вірних побратимів та був вірний присязі до останнього подиху. Загинув у 34 роки.

Вічна пам’ять Героям, які полягли за Україну. Дай Боже рідним сил пережити непоправну втрату. Памʼятаймо, якою ціною ми виборюємо перемогу над підлим і цинічним ворогом!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.