У Черкаському районі попрощалися із Героями-захисниками, які загинули за волю і незалежність рідної землі

Сум та туга щодня. За тиждень на щиті повернулись додому 12 воїнів, земляків-захисників.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Богданом Сергієнком, Сергієм Богославцем та Юрієм Лапінським.

Богдан Сергієнко – штаб-сержант, сміливий прикордонник, вірний військовій присязі, загинув за нашу Батьківщину під час ворожого штурму в Донецькій області. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 30 років.

Сергій Богославець з лютого 2004 року по жовтень 2004 року перебував з миротворчою місією в Іраку. На початку повномасштабного вторгнення рф був призваний по мобілізації. Служив на посаді командира зенітного артилерійського відділення в одній з військових частин. На жаль, серце військового не витримало. Він помер у районі виконання завдання в Кіровоградській області, кілька днів не доживши до свого 48-річчя.

Юрій Лапінський – військову службу проходив на посаді водія стрілецького відділення. Загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 51 рік.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Максимом Кондратьєвим та Олександром Березовським.

Максим Кондратьєв – солдат, стрілець-номер обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини ЗСУ. Воїн загинув на полі бою в ході ведення штурмових дій на Запорізькому напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 37 років.

Олександр Березовський – солдат, стрілець-снайпер 3-го механізованого відділення 1 механізованого взводу 3-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону ЗСУ. Воїн загинув на Донецькому напрямку фронту. До нещодавна вважався безвісти зниклим. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 47 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Валентином Басенком. Молодший лейтенант Збройних Сил України з 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України, у складі ОМБр «Холодний Яр». Учасник бойових дій та ветеран АТО. Неодноразово був відзначений за віддіну службу. На початку повномасштабного вторгнення пішов боронити батьківську землю. Воїн загинув 7 лютого 2024 року. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 36 років.

У Канівський громаді назавжди попрощалися з воїнами – Євгенієм Солонченком, Олександром Загороднім та Анатолієм Соболєм.

Євгеній Солонченко – старший матрос, старшого навідника протитанкового взводу морської піхоти Збройних Сил України. Воїн загинув виконуючи обов’язок захисту України, під час бойового завдання на Херсонському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 26 років.

Олександр Загородній – старший солдат, стрільця-помічника гранатометника Збройних Сил України. Воїн загинув 15 лютого минулого року в результаті здійснення противником штурмових дій на Донеччині. Майже рік воїн вважався зниклим безвісти. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 27 років.

Анатолій Соболь – матрос, стрілець-помічник гранатометника одного із батальйонів морської піхоти Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 50 років.

У Березняківській громаді назавжди попрощалися з воїном – Миколою Литвиненком. Головний сержант, командир відділення охорони Збройних Сил України. Воїн загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 47 років.

У Балаклеївській громаді назавжди попрощалися з воїном – Миколою Мельниченком. Матрос номера обслуги гармати самохідного артилерійського взводу, самохідної артилерійської батареї, самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України. Воїн загинув результаті артилерійського обстрілу противника на Херсонському напрямку фронту.

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Богданом Соколовим. Навідник кулеметного взводу, механізованого батальйону Збройних Сил України. Воїн загинув внаслідок ворожого обстрілу з міномету отримавши поранення несумісні з життям на Харківському напрямку фронту.

Вічна слава і пам’ять усім захисникам. Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.