У Черкаському районі обговорили нагальні питання життєдіяльності Черкащини

На щотижневій нараді у Черкаській РВА із керівниками структурних підрозділів, яка відбулася під головуванням начальниці Черкаської РВА Валерії Бандурко, обговорили питання, що вносилися на Конгрес місцевих та регіональних влад за результатами якого отримали чіткі доручення.

Нині у районі працюють над виконанням поставлених завдань.

Спостерігається похолодання на всій території України, а отже – старт опалювального сезону не за горами. Процес підключення центрального теплопостачання зазвичай триває кілька днів, і першими на черзі – навчальні заклади та медичні установи, далі – житловий сектор. Наразі триває перевірка готовності шкіл та дитячих садочків у районі до старту опалювального сезону.

У громадах району ключовим залишається питання укриттів для населення, готуємо певні рекомендації для голів громад задля забезпечення відповідними спорудами цивільного захисту населення. Безпека понад усе!

У районі працюють “Пункти незламності”, тому за умов довготривалого відключення електропостачання через атаки агресора, усі охочі зможуть зігрітися, підзарядити мобільні пристрої для зв’язку з рідними та отримати необхідне.

На Херсонщині в межах проєкту «Пліч-о-пліч» триває відбудова підшефної Іванівки. Загальними зусиллями вже відремонтовано понад 40 будинків.

Ситуація у районі щодо внутрішньо переміщених осіб без особливих змін, загальна кількість – 53653 особи, з них: у Черкасах – 25017, Смілі – 6606, Каневі – 3833.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.