У Черкаському районі нині діють близько сотні “пунктів незламності”

У Черкаському районі триває робота із підтримки ВПО та українських захисників. Допомагають у цьому волонтери, благодійники, волонтерські громадські організації, Товариство Червоного Хреста.

Спільні напрямки діяльності – забезпечити наших бійців, які зараз на передовій, продуктами харчування, підсилити військовослужбовців автомобілями, військовою амуніцією, допомогти внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим громадянам, допомогти постраждалим регіонам.

Нині у нашому районі 60183 офіційно зареєстрованих ВПО. З них: у Черкасах – 26867 осіб, у Смілі – 7174, у Каневі – 4306.

Щодо пунктів незламності, то нині їх у громадах Черкаського району 86 та 10 пунктів на базі підрозділів ДСНС. Це локації допомоги населенню зі світлом, теплом, зв’язком, питною водою та рештою необхідного. Інтерактивна карта тут https://nezlamnist.gov.ua. Також для зручності є текстовий перелік із адресами на сайті ОВА https://cutt.ly/L1cO2j .

На Черкащині продовжують діяти графіки відключень електроенергії. Ситуація в енергосистемі змінюється щохвилини. Черкащина заживлена від різних джерел генерації країни. Може бути так, що у деяких громадах проходить “зелений” графік без відключення світла у певний проміжок часу. Але при перевищенні ліміту потужності графік буде задіяний у визначені години. Тому максимально заощаджуємо електроенергію, щоб мати її стабільно!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.