У Черкаському районі провели останнім гляхом Героїв, які загинули за незалежність рідної землі

У Черкаській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Корпаним. Військову службу проходив на посаді командира машини механізованого відділення. Воїн загинув смертю хоробрих на Донеччині, внаслідок артилерійського (мінометного) обстрілу отримавши осколкове поранення, несумісне з життям. Ворог забрав життя нашого героя у віці 54 роки.

У Смілянський громаді назавжди попрощалися з воїном – Андрієм Євтушенком. 24 лютого 2022 року наш захисник повернувся із-за кордону щоб вступити до лав Збройних Сил України. Воїн проходив військову службу на посаді командира відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів мотопіхотного батальйону військової частини ЗСУ. Під час проходження служби отримав поранення на Куп’янському напрямку. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 53 роки.

У Корсунь-Шевченківський громаді назавжди попрощалися з воїном – Миколою Заїченком. Молодший сержант загинув 3 липня 2022 року внаслідок бойового зіткнення з противником під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини на Луганщині. І тільки зараз рідні змогли попрощатися з воїном… З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої країни. Військову службу проходив старшим водієм – телефоністом у стрілецькому батальйоні.

У Ліплявській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Зобеньком. Військову службу проходив на посаді стрільці – оператора механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини Збройних Сил України. Воїн загинув смертю хоробрих у боях з російськими окупантами. Ворог забрав життя героя у 47 років.

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Ігорем Маковійчуком. Солдат проходив військову службу на посаді стрільця – помічника гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини Збройних Сил України. Воїн загинув смертю хоробрих на Запорізькому напрямку фронту в результаті артилерійського обстрілу противником. Ворог забрав життя нашого героя у 36 років.

Памʼятатимемо наших воїнів, справжніх українців, які назавжди залишили слід у житті кожного, з ким були знайомі. Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам…

Вічна пам’ять Воїнам України!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.