У Черкаському районі виявили групу неврегульованих мігрантів

10080-1Трьох іноземців, які працювали у закладі громадського харчування без відповідного дозволу на працевлаштування, виявили співробітники одного із черкаських райвідділів Управління ДМС.

Двоє громадян Вірменії, 1990 та 1992 років народження, та громадянин Грузії, 1961 року народження, притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та сплатять штраф по 2040 грн.

За місяць вони повинні залишити територію України, адже стосовно них прийняті рішення про примусове повернення. Один із громадян Вірменії в Україну зможе потрапити щонайменше через 3 роки через встановлену йому заборону в’їзду.

Після з’ясування місцезнаходження власника закладу, за порушення порядку працевлаштування іноземців та осіб без громадянства йому доведеться відповісти перед законом за ст. 204 КУпАП та сплатити штраф.

При цьому слід зазначити, що Законом України «Про зайнятість населення» визначені особливості прийому на роботу іноземців та осіб без громадянства.

Роботодавці мають право на використання праці іноземців та осіб без громадянства лише за наявності виданого роботодавцю державною службою зайнятості дозволу на використання праці іноземців та осіб без громадянства, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.