У Черкаському районі продовжують постачати та передавати гуманітарну допомогу

308391879_2061742137547315_3534572992720182039_nБоротьба з ворогом триває не тільки на фронті, а й у тилу. Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко прозвітувала про рух благодійної допомоги.

Так, молоко, рис, олію, овочеву консервацію, печиво, каву, борошно, засоби гігієни, серветки, медикаменти, захисні маски, одяг та ковдри доставили з Італії волонтери Олександр Темноход і Віталій Колісник.

Одяг та овочеву консервацію з Італії отримали від волонтера Віталія Юцевича.

Олію, консервацію, мило, гелі, шампуні, пральні порошки, постільну білизну, ковдри, термобілизну та шкарпетки надав Едуард Маркарян, тренер смілянського спортивного клубу «Борець».

Засоби гігієни, чоловічу термобілизну, шкарпетки, олію, м’ясну консервацію доставили з Польщі працівники ТОВ “Смілянська Хлодня”, керівник Олена Кисла.

Усе, що привозять та передають волонтери одразу передають у громади відповідно до заявок. Тернівській громаді передали рис, макарони, консервацію, олію, сухе молоко, печиво, томатну пасту, підгузки та гелі для душу.

Сагунівській громаді – рис, макарони, олію, печиво, консервацію, квасолю, вологі серветки, пральні порошки та спальні мішки.

Робота із постачання та передачі гуманітарної допомоги тим, хто цього потребує, не припиняється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.